Stałe zlecenie

Wypełniasz odpowiedni formularz w swoim banku (w serwisie internetowym, z pomocą konsultanta serwisu telefonicznego lub w oddziale), podając datę najbliższego wykonania i częstotliwość płatności (np. comiesięczny przelew w kwocie 10,00 zł).
Regularne wsparcie, nawet niewielkimi kwotami, jest dla nas bardzo ważne, gdyż pozwala nam na podejmowanie projektów cyklicznych, wymagających regularnego finansowania. Pamiętaj, że to Ty decydujesz jak bardzo, jak często i jak długo będziesz nas wspierać.

Jednorazowa darowizna

W każdym momencie możesz przekazać nam darowiznę, dokonując wpłaty na nasz rachunek: 47 1540 1157 2034 6608 0895 0001. Nie musisz go zapamiętywać – wybierz odpowiednią kwotę wsparcia, klikając na banknot, wydrukuj i opłać w dowolnym oddziale banku, na poczcie lub w jakiejkolwiek placówce obsługującej przelewy gotówkowe.

   

   

Kup cegiełkę

Możesz również dokonać zakupu w naszym sklepie. Nasza limitowana oferta ma charakter symboliczny i służy finansowaniu naszych programów badawczych, ochronnych i edukacyjnych. Zakupione u nas produkty są wyrazem Twojego zaangażowania w naszą działalność i poparcia idei ratowania środowiska naturalnego.

WordPress PopUp Plugin