1% PIT

W okresie rozliczeniowym PIT możesz zdecydować o przekazaniu nam 1% Twojego podatku. O tego rodzaju wsparcie zabiegają wszystkie Organizacje Pożytku Publicznego. Ich lista weryfikowana jest corocznie przez Ministerstwo Finansów i uaktywniana po spełnieniu wszystkich rygorystycznych wymogów.

Ta forma wsparcia nic Cię nie kosztuje. Wystarczy do zeznania podatkowego wpisać nasz numer KRS 303057 – urząd skarbowy sam przekaże nam kwotę wynikającą z Twojego rozliczenia. Możesz zdecydować, czy pozostaniesz anonimowym darczyńcą czy może zechcesz ujawnić się nam i pozwolić nam na spersonalizowane podziękowanie za Twój wybór.

 

stałe zlecenie

Wypełniasz odpowiedni formularz w swoim banku (w serwisie internetowym, z pomocą konsultanta serwisu telefonicznego lub w oddziale), podając datę najbliższego wykonania i częstotliwość płatności (np. comiesięczny przelew w kwocie 10,00 zł).

Regularne wsparcie, nawet niewielkimi kwotami, jest dla nas bardzo ważne, gdyż pozwala nam na podejmowanie projektów cyklicznych, wymagających regularnego finansowania. Pamiętaj, że to Ty decydujesz jak bardzo, jak często i jak długo będziesz nas wspierać.

 

jednorazowa darowizna

W każdym momencie możesz przekazać nam darowiznę, dokonując wpłaty na nasz rachunek: 47 1540 1157 2034 6608 0895 0001. Nie musisz go zapamiętywać – wybierz odpowiednią kwotę wsparcia, klikając na banknot, wydrukuj i opłać w dowolnym oddziale banku, na poczcie lub w jakiejkolwiek placówce obsługującej przelewy gotówkowe.

   

   

 

kup cegiełkę

Możesz również dokonać zakupu w naszym sklepie. Nasza limitowana oferta ma charakter symboliczny i służy finansowaniu naszych programów badawczych, ochronnych i edukacyjnych. Zakupione u nas produkty są wyrazem Twojego zaangażowania w naszą działalność i poparcia idei ratowania środowiska naturalnego.

⇒ Już wkrótce otwarcie naszego sklepu – ZAPRASZAMY! ⇐

 

    • ©Fundacja Ochrony Głuszca 2013
    • projekt - Unia Interactive

    Facebook

    Twitter