Czy wiesz, że…

Podobne artykuły

Wiadomościami z portalu www.fog.com.pl można się dzielić bezpośrednio z naszego serwisu.

The Facebook logo is pictured at the Facebook headquarters in Menlo ParkNa końcu każdego artykułu znajdują się ikony umożliwiająca przesłanie linka do wybranego artykułu za pomocą tradycyjnej poczty elektronicznej – wystarczy wpisać adres odbiorcy, wysłać i gotowe. W ten sposób możemy polecać naszym znajomym lekturę najciekawszych artykułów.

Użytkownicy serwisów społecznościowych Facebook i Google+ mogą również skorzystać z opcji udostępniana artykułu bezpośrednio na swoich profilach. To znakomity sposób rekomendowania wybranych treści w kręgu naszych znajomych. W podobny sposób można przesyłać skróty do artykułów za pośrednictwem profilów na Twitterze. Dla ułatwienia przygotowaliśmy odpowiednie przyciski, uruchamiające właściwe aplikacje.

Na stronie głównej naszego serwisu informacyjnego uruchomiliśmy również zakładki serwisów społecznościowych, dzięki którym można monitorować aktywność Fundacji Ochrony Głuszca na Facebooku, w Google+ oraz na Twitterze. Prosty przycisk pozwala dołączyć do rosnącego grona naszych obserwatorów i sympatyków, by na bieżąco otrzymywać informacje o zmianach i najnowszych artykułach publikowanych na naszych stronach internetowych.

Dzielmy się! Informujmy! Zapraszajmy znajomych! Razem chrońmy naszą przyrodę!

Więcej podobnych

Poprzedni artykułZnikające gepardy
Następny artykułNowy szkodnik

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Reklamaspot_img

Popularne