Uratuj ostatniego głuszca!

Przekaż 1% podatku PIT, wpisując w zeznaniu  podatkowym numer KRS 0000303057.

 

Głuszcowa pieśń wiosny, muzyka cietrzewich tokowisk, szum gęsich skrzydeł… każdy odgłos prawdziwej przyrody – to niezwykłe cuda Natury. Mamy nadzieję, że dzięki waszemu wsparciu uda się zatrzymać degradację świata przyrody i razem nie dopuścimy do wyginięcia kolejnych gatunków.

Fundacja Ochrony Głuszca jest miejscem współpracy myśliwych, ekologów, ornitologów i wszystkich ludzi, którzy nie godzą się na ograbianie Polski z jej naturalnego skarbu – przyrody. Wspomagają nas setki osób. Są w tej grupie wybitne postacie polskiej kultury, nauki, sportu, biznesu, medycyny, życia publicznego. Ochrona przyrody jest naszym wspólnym zadaniem i celem.

FOG realizuje programy badawcze i edukacyjne oraz wspomaga praktyczną ochronę siedlisk. Potrzebne jest nam wsparcie, by rozwijać i propagować działania na rzecz polskiej przyrody. Fundacja Ochrony Głuszca jest Organizacją Pożytku Publicznego. Od 2009 roku gromadzimy darowizny i środki z tzw. 1% z PIT, które pozwalają na realizację naszych działań.

Działamy siłą społecznej pracy naszych wolontariuszy i sympatyków, dzięki czemu należymy do elitarnego grona fundacji, które na realizację swoich programów przeznaczają całość gromadzonych funduszy.

Symbolem naszej fundacji jest głuszec – niegdyś powszechny w polskich lasach, dziś zagrożony całkowitym wyginięciem. Chcemy, by nasze działania przyczyniły się do ochrony zagrożonych gatunków i ich siedlisk – chcemy badać, chcemy edukować i chcemy uwrażliwiać. Chcemy organizować działania, które nie tylko „przywrócą pieśń wiosny”, ale również naturalny porządek w przyrodzie.

Przyjaciele przyrody! Działajmy razem! Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

zarząd Fundacji Ochrony Głuszca

 

Chcesz nam pomagać? Zobacz jak ⇒

 


Wspierają nas już między innymi:

                               

    • ©Fundacja Ochrony Głuszca 2013
    • projekt - Unia Interactive

    Facebook

    Twitter